Hledáte způsob, jak začít podnikat s minimem finačních prostředků?  

Naučíme Vás vydělávat na internetu !

VYBUDUJTE SI PASIVNÍ PŘÍJEM S SFI !

 

 

 

SFI je jedna z nejúspěšnějších a nejrychleji rostoucích MLM společností,která již od 

roku 1998 učí lidi po celém světě,jak si zajistit další příjem a jakým způsobem lze

 začít podnikání po internetu !

 

SFI získáváte vlastní e-shop,ze kterého můžete profitovat !

 
 

SFI je členem akreditace BBB,takže prochází pravidelnými audity,což nám zajišťuje spolupráci se silnou a neustále se rozvíjející společností.SFI má dokonalý školící program, účinné marketingové nástroje, komunikační nástroje ,registrace je zcela ZDARMA,takže toto podnikání je vhodné i pro začátečníky,kteří neměli doposud s MLM zkušenosti... 

 

 

Náplní práce v SFI je shánění zákazníků. 

Při každém vygenerovaném prodeji poté 

obdržíme provizi.

Kompenzační plán 

 

 

Kdykoliv,když Váš zakázník nebo osobně sponzorovaný affiliate (PSA) uskuteční nákup na TC, dostáváte až 45% z celkové výše provize na daný produkt ! 

 

 

 

 

Ihned po registraci můžete začít vydělávat sbíráním Versa bodů (Versapoints=VP). Počet VP nasbíraných každý měsíc Vám určuje Výši Vašich provizí z podílu na zisku z aukcí Pricebenders !

 

 

 

 

 

V SFI máte kromě sponzora i cosponzora. Co-sponzorství je další příjem a navíc afiiliates,kterým budete dělat co-sponzora,dostáváte zcela zdarma ! Kdykoliv,když Váš co-sponzorovaný afiiliate (CSA) uskuteční nákup na TC,obdržíte 10% z celkové výše provize

 

 

 

Pokud se kvalifikujete každý měsíc alespoň statusem EA( dosáhnete minimálně 1500VP) ,obdržíte podle Vaší dosažené pozice jako bonus TCredits.

 

 

 

Provize z přivedených firem. Vždy,když doporučíte firmu na TC, dostáváte vždy 10% z celkové výše provizí z jejích uskutečněných prodejů ! 

 

 

 

 

Volitelný doplňkový příjem,kdy Vámi registrovaní affiliates vyplňují formuláře a pro SFI vznikne nový člověk,který může být zařazen pod volitelného sponzora. Za zaregistrování zákazníka na TC,obdržíte provize až 5$,za registrovaného PSA až 11$ !

 

 

Kompletní kompenzační plán naleznete ZDE

SFI 3 Step Plan - EN

Jak začít pracovat v SFI - CZ

Jak vydělávat v SFI? 1.část CZ

Jak vydělávat v SFI? 2.část CZ